Valikonağı Caddesi
Kodaman Sokak No:17/2 D:3
Nişantaşı-Şişli/İSTANBUL
bilgi@halilmodaevi.com
0532 344 87 64

Hakkımızda


Halil Moda Tasarım'ın kurucusu piyasada ve müşterileri tarafından 'Halil Usta' olarak tanınmaktadır. 'Halil Moda Tasarım' marka olarak 2014 yılında yaratılmış olmasına rağmen markadan ziyade 'Halil Usta' olarak sektördeki tecrübesi uzun yıllara dayanmaktır. Yılların verdiği bu tecrübe sayesinde; gelinlik, nişanlık ve abiye gibi kişiye özel tasarımların kolaylıkla üstesinden gelebilmektedir.

İyi olanı değil, kaliteden ödün vermeden en iyi olanı giymeniz için size hizmet veriyoruz.
Halil Moda Tasarım

Moda evimizden güleryüzlü ayrılmanız bizim önceliğimizdir...

Örnek tasarımlar üzerinden gidilebileceği gibi kişiye özel tasarımlarımlar da hazırlanmaktadır.

Müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetimiz sayesinde müşteri portföyümüz her geçen gün artmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin yüzünde oluşan gülümseme bizim işimizi daha iyi yapabilmemizi sağlamaktadır. Temas kurduğumuz her müşterimizin yüzünde oluşan gülümseme sayesinde biz de yaptımız işten keyif duymaktayız. Halil Moda Tasarım için müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Kalite asla bir tesadüf değil, tecrübe ve gayretin sonucudur.

Kalite, sadece kullanılan kumaş ve malzemenin kalitesiyle sınırlı değildir.

Dikimi yapılan abiyede veya gelinlikte kumaş kadar işçilik de önemli bir unsurdur. Dikim hataları veya yanlış ölçülerle çalışmak kaliteyi düşürür. Halil Moda Tasarım olarak işin başlangıcından bitişine kadar büyük bir titizlikle çalışmaktayız.